Obsługa prawna firm, spółek i przedsiębiorstw – Kancelaria GMW LAW w Warszawie

Kancelaria GMW LAW w Warszawie specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, w tym spółek, jednoosobowych działalności gospodarczych i przedsiębiorstw. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z dziedziny prawa gospodarczego, prawa konkurencji, prawa pracy, prawa podatkowego i wszystkich obszarów dotyczących działalności podmiotów gospodarczych świadczy usługi ukierunkowane na skuteczne rozwiązywanie problemów.

Zakres działalności kancelarii prawnej

 

Jesteśmy po to, by zdjąć z przedsiębiorców obowiązek śledzenia bieżących zmian w przepisach prawnych i wesprzeć właścicieli firm i członków spółek w prowadzeniu firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami, dochodzeniu swoich roszczeń oraz dopełnianiu formalności w sposób prawidłowy.

W ramach obsługi prawnej spółek prowadzimy działania w zakresie restrukturyzacji spółek. Sporządzamy również umowy handlowe, dokumentację związaną z RODO oraz dopełniamy formalności dotyczące legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Bez względu na formę prowadzonej firmy, zapewniamy pełną obsługę prawno-księgową, prowadzenie spraw sądowych, mediacji i negocjacji z kontrahentami, pracownikami i klientami oraz postępowań windykacyjnych i przeciw egzekucyjnych.

Wspieramy przedsiębiorców we wszystkich sprawach i problemach dotyczących prawa podatkowego. W ramach usługi prowadzimy doradztwo podatkowe, analizy finansowe.

Indywidualnie dostosowane warunki współpracy

 

Udzielamy porad prawnych dla firm i przedsiębiorców, rozwiązujemy pojedyncze problemy naszych klientów i nawiązujemy długofalowe współprace, które rozliczamy według stawki godzinowej lub ryczałtu. Ostateczna kwota usługi szacowana jest po zapoznaniu się z zakresem zadań, jakie kancelaria będzie w obowiązku wypełnić, a następnie przedstawiana i ustalana z klientem. Aby jeszcze skuteczniej rozwiązywać Państwa problemy, współpracujemy ze specjalistami innych dziedzin, których profil powiązany jest z prowadzeniem przedsiębiorstwa jego działaniem i ewentualnymi problemami, jakie mogą pojawić się na tej drodze.